Produkte të reja

 • Pajisjet e fitnesit në shtëpi me rrota abs me tre rrota me shumicë

  Pajisjet e fitnesit në shtëpi Rrota e barkut me tre rrota Wh...

  Rrota e barkut ka një dorezë të zgjatur për një kapje të rehatshme.Sfungjer ergonomik i lakuar me cilësi të lartë, që nuk rrëshqet/reziston ndaj konsumit/thithës ndaj djersës.Stabiliteti me tre rrota ka një faktor sigurie më të lartë.Parimi i qëndrueshmërisë së trekëndëshit është miratuar, dhe pika e seksionit të artë përdoret rreptësisht për të siguruar stabilitetin e saj.Roli i kushinetave është i lëmuar dhe jo i mbërthyer, jo vetëm fleksibël por edhe i heshtur.Kushinetat përmirësojnë efikasitetin mekanik dhe zvogëlojnë rezistencën ndaj fërkimit.Parametrat e produktit Emri: Three Whe...

 • Biçikletë ushtrimesh me rrip në formë maceje me shumicë

  Biçikletë ushtrimesh me rrip në formë maceje me shumicë

  Biçikleta stërvitore me rrip në formë mace është e përmirësuar rishtazi për një përvojë më komode.1. Përmirësimi i strukturës;2. Përmirësimi i materialit;3. Këmbët dhe beli i hollë;4. Liftimi i barkut dhe ijeve.Detajet Imazhet Diagrami i strukturës së biçikletës ushtrimore 1. Orë dixhitale: Ai mund të regjistrojë kohën tuaj të stërvitjes, distancën, nxehtësinë dhe shpejtësinë në kohë reale.2. Parmakë me sfungjer të butë: Mbështetësi i krahut me sfungjer të butë mund të thithë në mënyrë efektive djersën e prodhuar gjatë stërvitjes dhe ka efekte të mira kundër rrëshqitjes, thithjes së djersës dhe aromatizimit.3. Top...

 • Q7 biçikletë ushtrimesh në shtëpi me shumicë

  Q7 biçikletë ushtrimesh në shtëpi me shumicë

  Materiali ynë i trupit të biçikletës rrotulluese është bërë nga derdhje çeliku me cilësi të lartë me karbon të lartë.Ky çelik është jashtëzakonisht i rëndë.Trupi adopton një strukturë trekëndore me qëndrueshmëri të mirë dhe nuk është e lehtë për t'u deformuar.Pra, nuk ka nevojë të shqetësoheni për rrëzimin e biçikletës rrotulluese gjatë stërvitjes.Produkti i biçikletës ushtrimore në shtëpi Q7 ka një rregullim të shpejtësisë së ndryshueshme të tipit vidë dhe ora elektronike shfaq: rrahjet e zemrës, kohën, shpejtësinë, distancën, distancën totale, konsumin e kalorive dhe shpejtësinë e rrotullimit, në mënyrë që...

 • Biçikletë tjerrëse Bumblebee Shitje me shumicë

  Biçikletë tjerrëse Bumblebee Shitje me shumicë

  Një produkt i mirë nuk është thjesht një pamje, por më e rëndësishmja, sublimimi i detajeve mund të riparohet si brenda ashtu edhe jashtë.Biçikletë rrotulluese Bumblebee: Trekëndore me ngarkesë, dizajn i qëndrueshëm.Më e sigurt, më e qëndrueshme dhe më e rehatshme.Volant Magnetron: Volant Magnetron është mjaft homogjen për të siguruar forcë inerciale dhe ekuilibër dinamik të kalërimit, duke e bërë kalimin më freskues.Ngasja e rripit me shumë groove: Ngasja më e qetë dhe më e butë Ai adopton një sistem rrotullimi të rripit me shumë brazda me shpejtësi të lartë...

 • S706 biçikletë rrotulluese pa zhurmë me shumicë

  S706 biçikletë rrotulluese pa zhurmë me shumicë

  Monitori i pedalit magnetik volant biçikletash profesionale për çiklizëm për ambiente të brendshme Pajisje palestër Logo e personalizuar Ekrani i stërvitjes Biçikletë rrotulluese Ndërtimi i fortë: kornizë çeliku e rëndë dhe volant 13 lbs (mund të personalizohet) e biçikletës stërvitore garantojnë stabilitet gjatë çiklizmit.Sistemi i drejtuar me rrip ofron një përvojë udhëtimi të qetë dhe të qetë.Nuk do të shqetësojë fqinjët e banesës tuaj apo fëmijët që flenë.I sigurt i përshtatshëm: Shtypni shiritin e rezistencës për të ndaluar menjëherë volantin.Mbajtësi i monitorit mund të mbështesë...

 • 8168-709 Spinning Bike Shitje me shumicë

  8168-709 Spinning Bike Shitje me shumicë

  Dizajn ergonomik për një eksperiencë të rehatshme të kalërimit.Numri elektronik: Dizajn i thjeshtë, elegant dhe bujar për të gjurmuar të dhënat shëndetësore në çdo kohë.Ka zbritje speciale për sasi të mëdha, nevoja të ndryshme konfigurimi, kontaktoni menaxherin e llogarisë!!!Ne rekrutojmë agjentë dhe shpërndarës globalë për bashkëpunim afatgjatë dhe bashkëpunim të favorshëm.Për detaje, ju lutemi kontaktoni menaxherin e llogarisë!!!Parametri i produktit Emri i produktit: Biçikletë sportive me shumicë në shtëpi Pedale Bodybuilding Exerc...

 • CX706 Biçikletë sportive në shtëpi me shumicë

  CX706 Biçikletë sportive në shtëpi me shumicë

  CX706 Biçikleta Spinning Sportive në shtëpi përdor një volant të madh çelik inox për një përvojë të qetë ngasjeje.Kundër përplasjes së fortë / ndryshk i fortë / pluhur i fortë Trekëndëshi i artë ka një dizajn të qëndrueshëm të ngarkesës dhe i gjithë automjeti mund të mbajë më shumë se 240 mace për të garantuar përshtatshmëri dhe siguri.Rrip aliazh alumini me gjashtë fole: fuqi e fortë për të ndihmuar lëvizjen, e qetë dhe e qetë, që nuk shqetëson njerëzit Parametri i produktit Emri i produktit: Pajisje sportive shtëpiake E zezë Biçikletë stërvitore e kuqe Marka me shumicë:...

Rekomandoni Produkte

Shtrati i peshëngritjes me shtypje të vogël të stolit të shtëpisë TZH

Shtrati i peshëngritjes me shtypje të vogël të stolit të shtëpisë TZH

Funksioni i shtratit të peshëngritjes me shtypje të vogël të stolit Home është përmirësuar, korniza është prej çeliku të zgjedhur dhe tubi katror është i trashë dhe i trashë.Kapaciteti mbajtës i produktit arrin 200 kg dhe është shumë i qëndrueshëm gjatë ushtrimeve dhe nuk lëkundet.Madhësia e dërrasës: gjatësia 108 cm, gjerësia 27 cm, trashësia 4,5 cm Produkti është vendosur me ingranazhe të shumta për të lehtësuar qëndrimet e ndryshme të stërvitjes dhe grupe të ndryshme njerëzish për të ushtruar.Instalimi i produktit është më i përshtatshëm.Dhe...

TZH Shtresë peshëngritjeje komerciale stoli me shumicë

TZH Shtrati komercial i stolit për peshëngritje me...

Ky shtrat gjithëpërfshirës i stërvitjes së peshëngritjes.Me shumë-funksionale dhe shumë-përvojë: 1. Trajnim Squat, 2. Shtypje stoli me barbell, 3. Trap ulur, 4. Sit-up, 5. Stërvitje krahësh, 6. Stërvitje këmbësh.Ky shtrat komercial për ngritje peshash me shtypje stoli mbështet pjerrësinë, të sheshtë dhe poshtë.Shtrirja jonë ka 7 marshe dhe gjumi ka 5 marshe.Struktura e përgjithshme është prej gize të trashë.Kapaciteti mbajtës mund të arrijë 400 kg.Emri: Shtrati komercial i stolit për peshëngritje Materiali: Gize ...

Shtrati Peshëngritës Multifunksional TZH me barbell me shumicë

Shtrati shumëfunksional i peshëngritjes TZH me barbell me...

Ky shtrat peshëngritjeje përdor një strukturë të qëndrueshme trekëndore të përmirësuar, e cila e bën produktin më të fuqishëm.Është më i qëndrueshëm dhe më i sigurt për t'u përdorur.Gjerësia standarde prej 1,05 metrash ju jep një përvojë më të mirë fitnesi.E bën ushtrimin më të rehatshëm dhe më të lehtë.Tubat e trashur dhe panelet e trashur e bëjnë shtratin e peshëngritjes më të qëndrueshme, më të fortë dhe më të sigurt.Mbështetja me shumë pika dyfishon peshën që ju të ushtroheni me më shumë qetësi.Para dhe mbrapa mund të ndahen në dysh.Pjesa e përparme gjysmë memece...

TZH Home Fitness Karrige stol Shtypi Rack Trap Stool Shitje me shumicë

TZH Home Fitness Karrige për shtyp Raft Trap...

Ky është një stol me shtangë dore që është shumë i përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe palestër.Stoli me shtangë dore peshon rreth 24 kg dhe mbulon një sipërfaqe prej vetëm 0.4 metrash katrorë.Këndi i këtij stoli me trap është i rregullueshëm pjerrësi, kënd i drejtë dhe shtytje e sheshtë.Mbështetja ka 7 pozicione;jastëku i sediljes ka 4 pozicione.Detajet e produktit Madhësia e sheshtë është: 1410mm*480mm Rregullim me shtatë shpejtësi të dërrasës së pasme.Mbështet trajnimin me shumë kënde.Dizajni i përmirësuar i veshur me susta I butë dhe i fortë i moderuar për të ruajtur rrjedhjen e gjakut.10...

Home Training Gjithëpërfshirës Forca Pajisje sportive Squat Rack Smith Machine Shitje me shumicë

Stërvitje Gjithëpërfshirëse e Forcave në Shtëpi Sportive Equ...

Vështrim i përgjithshëm Kjo makinë Smith e prodhuar nga kompania jonë është një trajnim dhe pajisje gjithëpërfshirëse që është shumë e përshtatshme për përdorim shtëpiak.Ky produkt mund të përdoret me shtanga, stola shtangë dore, rafte për shtypje stoli dhe shumë produkte të tjera fitnesi për të realizuar diversifikimin e ushtrimeve në shtëpi.Sidomos për stërvitjen e latissimus dorsi dhe teres major, ka një efekt të jashtëzakonshëm.Pajisjet janë bërë nga materiale inxhinierike me cilësi të lartë miqësore me mjedisin, dhe lartësia mund të rregullohet ...

Pajisje gjithëpërfshirëse të fitnesit Makina Smith me shumicë

Pajisje gjithëpërfshirëse të fitnesit Makina Smith me...

Makinë shumëfunksionale Smith, mund të kënaqë formimin sportiv të të gjithë trupit.Ushtrimi i gjithanshëm i muskujve të shpatullave, ushtrimi i muskujve të gjoksit, muskujt e krahëve, muskujt e këmbëve, kthesat e trupit.Raporti çmim-performancë i kësaj makinerie Smith është shumë më i lartë se sa kolegët e tij.Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë për të siguruar që mallrat që merrni janë në gjendje të mirë dhe çmimi është relativisht afër njerëzve.1. Për tubat e makinës Smith, ne përdorim tuba të standardit të lartë komercial, dhe mai...

Pajisjet gjithëpërfshirëse të stërvitjes fizike për squat makine Smith me shumicë

Pajisje gjithëpërfshirëse të stërvitjes fizike, squat...

Vështrim i përgjithshëm Makina Smith Thyerja e konceptit tradicional për dizajnimin e pamjes me karakteristika të reja të risisë, bukurisë dhe praktikueshmërisë;Të gjithë komponentët janë prej çeliku inox preciz që nuk ndryshket kurrë;Kabllo çeliku me qëndrueshmëri të lartë me fleksibilitet të mirë dhe forcë zgjatjeje që siguron jetëgjatësi më të madhe.Trajektorja e lëvizjes i përmbahet parimit të inxhinierisë njerëzore me udhëzime profesionale të lëvizjes, më intuitive dhe e thjeshtë.Përdorimi i shulës magnetike të fortë në peshë ...

Raft special për palestër shumëfunksionale Makinë Smith me shumicë

Raft special për palestrën shumëfunksionale Smith ma...

Makina Squat rack Smith i përmbahet lëndëve të para me cilësi të lartë, i përmbahet bojës së sigurt me cilësi të lartë, miraton teknologjinë e shkëlqyer të prodhimit dhe i përmbahet testimit të rreptë në të gjitha lidhjet.Një pjesë e pajisjeve stërvitore e mbushur me pjatë Smith Machine përbëhet nga dy shtylla vertikale me një konfigurim të hapur përpara dhe një shtangë, e cila kundërbalancohet për një peshë fillestare nën 15 lbs, e fiksuar brenda dy shina çeliku që kanë grepa me 10 shufra në lartësi të ndryshme.Kjo është një mënyrë ideale për përdoruesit e të gjitha fuqive ...

LAJME

 • Duke folur për llojet e rafteve squat dhe avantazhet dhe disavantazhet e tyre

  Për arsye pune, kam blerë dhe përdorur shumë lloje të ndryshme raftesh squat.Edhe pse janë të gjitha raftet squat, performancat e rafteve të ndryshme squat janë larg njëra-tjetrës për sa i përket funksioneve, veçorive dhe përvojës së përdoruesit.Duke marrë kornizën Smith, kornizë ...

 • Historia e shkurtër e makinës Smith Kush e shpiku makinën Smith dhe pse është kaq popullore?

  Makina Smith është e preferuara e shumë entuziastëve të fitnesit dhe bodybuilding sepse mund t'ju ndihmojë të kryeni stërvitje të rënda në mënyrë më të sigurt, por për shkak të lëvizjes së saj të panatyrshme, lëvizjes jo të plotë të muskujve dhe dizajnit përgjithësisht jo tërheqës të kritikuar.Pra, kush e shpiku ...

 • A e dini cilat janë përfitimet e fitnesit?

  Fitnesi është një mënyrë shumë e mirë jetese.Ajo ka qenë gjithmonë mjaft e njohur me njerëzit.Njerëzit e të gjitha moshave kanë një pasion për fitnesin.Fitnesi jo vetëm që mund të arrijë qëllimin e forcimit të trupit, por edhe të humbasë peshë., në mënyrë që gjendja e të gjithë personit të bëhet...

 • tianzhihui-crosste
 • tianzhihui-yoga
 • markë04
 • markë01